KONST / Litografier / Färglitografi 13061129
nr 1306 1129
Patrik Andiné
(f. 1968), Sverige
Färglitografi, Patrik Andiné. Signerad, numrerad 77/230. Motivet: 40x50 cm
Patrik Andiné, svensk målare och tecknare född 1968 i Göteborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:16:40
350 kr
500 kr
Patrik Andiné
Läs mer om Patrik Andiné